Кариери
ТОВАРАЧ
МЕГГЛЕ е международна компания със 125 годишна история и традиции в качественото производство на млечни продукти с над 2400 служители в цял свят. Ние търсим хора, които съумяват да съчетават наученото с практичния опит, готови да разширят знанията си и да споделят опита си с нас.

Задължения:

- товаро - разтоварни дейности, подреждане и пренасяне;
- зареждане с материали, почистване на съоръжения, пренасяне на инвентар;
- работа с ел. и ръчни колички за пренасяне и транспортиране;
- участва в почистването на помещенията;
- спазва такелажни изисквания за безаварийно подреждане и транспортиране на товари;

Изисквания:

- завършено средно образование;
- комуникативност, организираност;
- стриктност, коректност, отговорност;
- трудова и лична дисциплина;

Ние предлагаме:

- Конкурентно заплащане;
- Работа в динамичен екип;
- Възможности за развитие и професионална реализация в международна компания;
- Обучение на работното място;

Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.